Gips wodoodporny na lato

Gips wodoodporny na lato | Gips do wody

gips wodoodporny
Profesjonalny gips wodoodporny świetnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych.

 Gips wodoodporny

Lato w pełni, a ty dopiero co musiałeś włożyć swoją rękę do uciążliwego, ciężkiego gipsu? Podczas wakacyjnych wojaży nad wodą upadłeś niefortunnie łamiąc kość i teraz przez kolejne tygodnie musisz zaakceptować ograniczenie i obciążenie jakim jest zwyczajny gips? Ta historia mogłaby zakończyć się bez happy endu, jednak dzięki nowym możliwościom technologicznym i zaangażowaniu wielu inżynierów i lekarzy powstał produkt, który uwolni Cię od problematycznego noszenia tradycyjnego gipsu w upalne lato (i nie tylko!) – nasz innowacyjny gips na lato!

Skuteczne rozwiązanie – gips na lato

Nasz gips wodoodporny, o którym mowa, to gips kratkowany, który całkowicie rewolucjonizuje medycynę. Myśl mimetyczna bazująca na przestrzennej strukturze plastra miodu, która przyświecała projektantom tego rozwiązania, pozwoliła na uzyskanie niezwykle lekkiego, kratkowanego, wodoodpornego rozwiązania wspomagającego zrost złamanej kości. Proponowany przez nas gips do wody jest hipoalergiczny i higieniczny. Cały czas możliwe jest swobodne oddychanie skóry dzięki jego otwartej strukturze – zapobiega to wytwarzaniu nieprzyjemnego zapachu tak często towarzyszącego w upalne dni.

gips na lato wodoodporny
Gips na lato pozwala cieszyć się wygodą podczas upalnej temperatury.

 Żar leje się z nieba a Twoja złamana kończyna pod ciężkim gipsem poci się jeszcze bardziej, co doprowadza do bolesnych odparzeń i uciążliwego swędzenia? Dzięki przewiewnemu gipsowi na lato zapomnisz o wszystkich problemach, a proces leczenia złamania nie będzie dla Ciebie już tak męczący! Nasz innowacyjny gips wodoodporny pozwala także zapobiec wszelkim odparzeniom skóry. Skóra w tym opatrunku może bezproblemowo się osuszać i co najważniejsze – nie przegrzewa się. Jest to idealny gips na lato!

gips do wody
Istnieje wiele zastosowań gipsu do wody - Opencast

Gips do wody – klucz do udanych wakacji!

Częstą przyczyną złamań w lecie jest zbytnia zuchwałość oraz brawura podczas zabaw nad wodą lub w popularnych parkach rozrywki. Nic dziwnego, to właśnie wtedy najczęściej możemy sobie poszaleć i zrobić te rzeczy, na które w ciągu roku nie ma czasu lub pogody. Niestety poniesiona cena tych wyskoków często może być bardzo wysoka. Zapłatą może być brak rozrywek w czasie całych wakacji. Na szczęście dzięki propozycji Ortocast możesz o tym zapomnieć. Nasz gips do wody o strukturze plastra miodu to rozwiązanie, który pozwala na ciągłą aktywność, nawet na zabawy w wodzie – nad jeziorem lub w morzu. Dzięki syntetycznej strukturze, jest całkowicie wodoodporny zarówno na wodę słoną jak i słodką. Gips do wody, o którym marzyło tak wiele dzieciaków, w końcu stał się rzeczywistością! Nie musisz już rezygnować z wakacji na rzecz siedzenia w domu i dalej możesz czerpać garściami z upalnego lata.

0
Stopni Celcjusza
do tylu stopni podgrzewany jest gips do wody przed założeniem, więc możesz mieć pewność, że promienie słoneczne w upalne letnie dni nie wpłyną na trwałość gipu OPNECAST

Model dostosowany do Twoich potrzeb

Szeroki wybór rozmiarów gipsu na lato o strukturze plastra miodu pozwala dostosować go najmłodszym i najstarszym pacjentom. Nikt już więcej nie musi rezygnować z wakacyjnego wypoczynku. Lekki, higieniczny, hipoalergiczny gips do wody w celu poprawnego założenia jest najpierw podgrzewany do temperatury 85 st. Celsjusza. Wtedy staje się na tyle plastyczny, by móc dopasować go do prawidłowego ułożenia kończyny, kiedy zrost kości jest najbardziej optymalny. Następnie powolne schłodzenie go zapewnia, że nadany mu kształt pozostanie niezmienny. Nasz gips wodoodporny pozwala na szybszy zrost złamanej kończyny, szybki powrót do zdrowia sprzed wypadku, a także pozwala cieszyć się pełnią lata bez nieprzyjemnego zapachu, odparzeń i dyskomfortu. Zdecyduj się już dziś na wymianę tradycyjnego gipsu na gips na lato