postaw na sprawdzone rozwiązanie

Lekki gips Opencast

Postaw na sprawdzone rozwiązanie - Lekki i syntetyczny gips Opencast. Wybierz komfort i wygodę. Zamień swój gips na lekki gips Opencast.

Lata badań specjalistów w dziedzinie ortopedii i chirurgii urazowej z Korei Południowej zaowocowały stworzeniem OPENCAST – wyjątkowego produktu, który zmienia oblicze światowej ortopedii. OPENCAST to lekki oraz syntetyczny gips, zapewniający komfort, lekkość i swobodę. Jest całkowicie odporny na wodę słodką i słoną, a dzięki rewolucyjnemu sposobowi nakładania pozwala na wielokrotne użytkowanie. OPENCAST całkowicie eliminuje problem pocenia i swędzenia kończyny, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo.

Opencast - lekki gips nowej generacji

Częste złamania to dla Ciebie norma? Tradycyjny gips powoduje u Ciebie odparzenia lub nie możesz przez niego normalnie funkcjonować? Chcesz szybko wrócić do formy po złamaniu? Komfort i wygoda to kluczowe kwestie, w których kierujesz się podczas wyboru produktów? Mamy dla Ciebie nową propozycję! Zapomnij o tradycyjnym gipsie, z którym nie rozstaniesz się przez 2 miesiące po złamaniu. Odkryj moc nowych technologii i najwyższej precyzji oferowanej przez inżynierów i chemików – sprawdź lekki gips nowej generacji Opencast, a przekonasz się, że leczenie złamania nigdy wcześniej nie było tak proste!

Lekki gips opencast
Opencast to usztywnienie ortopedyczne, którego szukasz

Opencast - waga, której nie zauważysz

gips syntetyczny
Opencast to również stylowy design

 Główną zaletą innowacyjnego lekkiego gipsu Opencast jest jego wyjątkowo mała waga. Lekkość, która sprawia, że nie męczy nas chodzenie w gipsie to jedna z najważniejszych zalet, która odróżnia gips syntetyczny Opencast od tradycyjnego gipsu.
W jaki sposób udało się obniżyć wagę naszego produktu? Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, porowatej struktury, a także specjalnego mimetycznego kształtu gipsu w formie plastra miodu, który pełni funkcję rusztowań stabilizujących złamanie. Lekki gips od lat był marzeniem ortopedów i dzięki Opencast stał się rzeczywistością. Współpraca inżynierów i lekarzy pozwoliła na szerokie przebadanie materiałów i określenie jak powinno być leczone złamanie. Od dziś waga nie jest już problemem, a zaletą!

Lekki gips - Nowe możliwości

 Dotychczas noszenie tradycyjnego gipsu wiązało się z wieloma ograniczeniami – niemożliwe było umycie uszkodzonej kończyny czy podrapanie się, jeśli coś nas swędziało. Mogliśmy także na dobre zapomnieć o pływaniu czy innych aktywnościach związanych z przebywaniem w wodzie, gdyż tradycyjne gipsy nie są wodoodporne. Szczególnie przykre jest to dla dzieci, które przez proces leczenia złamania musiały przejść w czasie wakacji. Jednak z gipsem syntetycznym opencast wszystko to może odejść w zapomnienie! Dzięki temu, że jest to usztywnienie ortopedyczne wykonane w całości z materiału syntetycznego, kąpiele wodne są możliwe nawet w trakcie leczenia złamania. Materiał, z którego wykonany jest lekki gips syntetyczny Opencast, jest całkowicie wodoodporny, higieniczny i hipoalergiczny. Pozwala zachować komfort codziennej higieny, a skóra może przez niego swobodnie oddychać. Dodatkowo, to usztywnienie ortopedyczne ułatwia także kontrolę zrostu kości, gdyż lekarz może obserwować zmiany kończyny bez konieczności każdorazowego ściągania lekkiego gipsu Opencast – co wiąże się ze spowolnieniem procesu rekonwalescencji. Zapomnij o irytującym swędzeniu, z Opencast nie będzie to dla Ciebie problemem!

Gips syntetyczny - usztywnienie ortopedyczne wsparcie dla każdego

Gips syntetyczny opencast to rozwiązanie dostępne dla każdego. Ponieważ możliwe jest zakupienie usztywnienia ortopedycznego w 6 rozmiarach, każdy – dziecko, nastolatek czy dorosły, może skorzystać z jego leczniczego wsparcia. Choć jest to rozwiązanie jeszcze niezbyt znane w Polsce, jest już powszechnie używane m. in w krajach Europy Zachodniej czy w Korei Południowej. Wierzymy, że wkrótce gips syntetyczny Opencast stanie się docelowym produktem w leczeniu złamań i skręceń, wybieranym przez wszystkich ortopedów i pacjentów w Polsce. Postaw na lekki gips syntetyczny Opencast i ciesz się wygodą podczas rekonwalescencji!

usztywnienie ortopedyczne
Dzięki lekkiemu gipsowi Opencast szybciej wrócisz do zdrowia.

Ortocast to wyłączny dystrybutor lekkiego gipsu syntetycznego Opencast.

opencast logo