Dlaczego OPENCAST?

Opencast to jedyny taki produkt na rynku. Do jego największych zalet należą:

 

Całkowita wodoodporność. Gipsy syntetyczne będące aktualnie na rynku i określane mianem wodoodpornych w rzeczywistości takie nie są. Tak jak przy standardowym gipsie używa się przy ich zakładaniu podkładu gipsowego który dość długo schnie po kontakcie z wodą. W przypadku OPENCAST podkład podgipsowy usuwany jest chwilę po założeniu usztywnienia. Dzięki temu możemy bez żadnych obaw kąpać się zarówno w wodzie słodkiej jak i słonej.

 

 

Nieoceniona wygoda. Opencast dzięki swojej otwartej strukturze wyprzedza zarówno standardowe gipsy jak też  syntetyczne wyroby. Koniec ze swędzeniem i nieprzyjemnym zapachem. Kończyna może cały czas oddychać i być regularnie myta, dzięki czemu możemy czuć się swobodnie i cieszyć się życiem zapominając momentami o tym, że się go nosi.

 

 

 

Lepsza kontrola lekarza nad procesem leczenia. Ortopeda po założeniu takiego gipsu ma możliwość kontroli procesu zrastania się kości bez konieczności uprzedniego zdejmowania usztywnienia.

 

 

 

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Opencast powstał z myślą o dopasowaniu się do potrzeb każdego pacjenta. Dostępny jest aktualnie w sześciu rozmiarach. W niedalekiej przyszłości do stałej oferty wejdą nowe produktu tej marki takie jak ortezy czy kołnierze używane nie tylko w procesie leczenia złamań ale i w przypadku leczenia innego rodzaju urazów ortopedycznych. 

 

 

 

Stylowy design. Opencast oprócz swoich niewątpliwych zalet związanych ze sferą medyczną ma też przystępny, elegancki wygląd.  Na pewno jako najnowszy produkt sprawi zaciekawienie wśród otoczenia.